Важливо

На каналі ICTV вийде сюжет про Новоукраїнську громаду

У четвер, 26 серпня, о 18:45 у програмі “Факти” на каналі “ICTV” вийде сюжет про Новоукраїнську громаду Кіровоградської області, яка вийшла у фінал конкурсу “Наша громада”.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку конкурсу у Facebook.

“У 2019 році громада запровадила роздільне збирання сміття у 75 багатоквартирних будинках. За підтримки Програми DOBRE купили спецавтомобіль, за кошти громади – побудували 35 майданчиків та придбали 147 контейнерів для роздільного збору сміття.

Але з’явилась проблема накопичення сортованого мешканцями сміття та неможливості його збуту через відсутність спеціального приміщення з обладнанням для досортування, подальшої обробки, пресування, пакування, зоною зберігання до реалізації. Виправити цю проблему громада мріє завдяки проєкту “Новоукраїнці! Натиснемо на сміття!” у конкурсі “Наша громада”, – йдеться в анонсі.

Нагадаємо, за результатами інтернет-голосування Добровеличківська громада з інклюзивним проєктом “Віра в краще майбутнє” потрапила у ТОП-3, а експертне журі поставило на 8 сходинку Новоукраїнську громаду з проєктом запровадження роздільного збору твердих побутових відходів.


Конкурс “Наша громада” організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Головним призом конкурсу є пів мільйона гривень на втілення важливої місцевої ініціативи.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар