Донецький медичний університет у Кропивницькому поновлює набір студентів

Філію Донецького медичного університету в Кропивницькому не зачиняють. Заклад продовжує працювати і поновлює набір студентів на наступний навчальний рік.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської ОДА.

Підтримку діяльності вишу очільники Кіровоградщини і ректор університету Петро Кондратенко обговорили учора, 15 липня, під час робочої в Міністерстві охорони здоров’я.

“Ситуація неоднозначна. Простого її вирішення немає. Сьогодні у нас навчається більше 800 студентів, половина з яких – іноземці. Тому стратегічна задача перед ОДА – зробити все для того, щоб ці студенти мали всі умови для отримання медичної освіти тут, на Кіровоградщині”. – прокоментувала результати перемовин голова облдержадміністрації Марія Чорна.

Нагадаємо, скандали навколо філії Донецького вишу точаться з 2018 року. Тоді іноземні студенти постраждали від шахрайських дій фірми-посередника, яка крала їхню плату за навчання. У пошуках справедливості студенти неодноразово влаштовували мітинги та інші акції протесту у Кропивницькому.

Під час розслідування СБУ викрила на хабарах посадовців медичного університету, а ректора вишу Петра Кондратенка відсторонили від посади за нібито отримання незаконної вигоди у вигляді двох автомобілів BMW (для себе та дружини) від представника ТОВ «Українські освітні послуги», громадянина Пакистану. Останній, за рішенням суду, заплатив штраф за свій вчинок.

Цієї весни зайшла мова про закриття філії медичного університету у Кропивницькому через невідповідність ліцензійним вимогам МОЗУ. Наразі ситуація тимчасово врегульована. На 2021-22 навчальний рік міністерство виділило для майбутніх студентів вишу 156 державних місць.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар