Важливо

Постковідний стан? Зверніться до терапевта!

© Shutterstock

Отримання негативного тесту на коронавірус не завжди означає остаточне повернення до звичного ритму життя. Адже велика кількість людей, близько чверті пацієнтів, які перенесли коронавірусну інфекцію, повідомляє про залишкові симптоми, зміни настрою, та загального стану після хвороби.

Цей стан називають постковідним синдромом, і його не варто ігнорувати, тому що хвороба часто дає ускладнення на певні системи та органи і якщо вас все-таки щось турбує – слід обов`язково звертатися до лікаря-терапевта.

У медичному центрі «ДокторПРО» ви можете швидко отримати консультацію сімейного лікаря (терапевта) завдяки цілодобовому запису на прийом. Цей фахівець ознайомиться з історією вашої хвороби та призначить необхідні лабраторні чи УЗД обстеження, направить за необхідності до профільного лікаря в залежності від ваших симптомів.

Які ж найпоширеніші симптоми постковідного синдрому?

Вірус вражає не лише легені, але і серцево-судинну систему, систему травлення, сечову систему, і нервову систему пацієнта.

  • Втома, труднощі з концентрацією уваги та пам`яті («туман у голові»), депресія, постійна тривога, проблеми зі сном, зміни настрою, панічні атаки;
  • Задишка, біль у грудях, кашель;
  • Біль у суглобах, м`язах, животі, головний біль,
  • Періодична лихоманка, пришвидшене серцебиття.
  • Втрата нюху та смаку (протягом довгого періоду)

Обов’язково слід звернути увагу на ці ознаки, адже вони можуть спровокувати розвиток серйозних ускладнень:

Запалення серцевого м’яза, порушення у роботі серцево-судинної системи;

  • Порушення функції легенів;
  • Порушення в роботі щитоподібної залози;
  • Гостре ураження нирок та ін..

Поява вищеперелічених симптомів після перенесеної коронавірусної інфекції, зумовлює потребу в діагностиці та подальшому відновленні здоров`я.

Медичний центр «ДокторПРО» оснащено сучасним діагностичним обладнанням, та проводить лабораторні обстеження, тому за попереднім записом Ви можете отримати весь необхідний комплекс послуг в одному місці, що дуже зручно.

Пам’ятайте, що вчасно розпочата реабілітація дозволить швидко і в максимальному обсязі повернути вам звичний спосіб життя!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар