Важливо

Ідеальний жіночий рюкзак для повсякденного використання в інтернет магазині LeBoutique

© Freepik

Рюкзаки – найбільш зручні та функціональні серед усіх сумок. Незалежно від того, хто ви: мама з дитиною чи мандрівниця в подорожі – наплічник стане вірним супутником у повсякденному житті. Підібрати якісний рюкзак жіночий можна в популярному інтернет магазині LeBoutique.

Що потрібно врахувати, аби вибрати ідеальний жіночий рюкзак для повсякденного використання на LeBoutique?

1. Зрозумійте свої потреби

Перш ніж вибрати рюкзак, задайте собі такі питання: Яка мета купівлі? Скільки речей я буду в ньому носити? А які додаткові функції можуть знадобитися? Це допоможе отримати трохи чіткіше уявлення про те, який тип рюкзака потрібен.

Хтось може віддати перевагу приглушеному монохромному рюкзаку, в якому можна носити ноутбук та обід на роботу. Студентів влаштує легкий наплічник, але з функціоналом для портів зарядки чи додаткових кишень для пристроїв. Тим, хто часто подорожує, можна орієнтуватися на невеличкі рюкзаки, які підходитимуть для ручної покладі в літаку.

20180907165113 004587768 6

2. Довговічність

Найпоширенішими матеріалами для пошиву рюкзаків є нейлон, шкіра та полієстер. Полієстер та нейлон стійкі до атмосферних впливів, легко миються та легкі. Рюкзаки зі шкіри міцніші, але можуть бути трохи важчими і їх складніше чистити. Зазвичай, такі наплічники мають класичний стиль і виглядають більш вишукано.

3. Функціональність

Перше, на що варто звернути увагу при купівлі рюкзака – це кількість відділень. Якщо у вас багато дрібних предметів, які потрібно переносити, то неодмінно шукайте наплічник з достатньою кількістю відсіків. Це дозволить впорядкувати ручки, гаджети, візитівки, інструменти, об’єктиви камер, зарядні пристрої та інші дрібні предмети.

Водночас для занять у спортзалі може знадобитися лише кишеня, щоб вмістити кросівки та одяг, додаткові відділення на сумці можуть виявитися зайвими.

Теж саме правило діє, коли потрібен просто рюкзак для ноутбука та блокнота. Менша кількість відділень зробить наплічник легшим, що зі свого боку стане приємним бонусом під час прогулянок містом.

20180907165113 004587781 5

4. Розмір і вага

Вибір занадто маленького або занадто великого рюкзака може стати марною тратою часу та грошей. Варто вибрати такий рюкзак, який вміщує все необхідне, і має лише трохи додаткового місця для повсякденних непередбачуваних ситуацій. Також зверніть увагу на вагу. Легкий наплічник може важити менше пів кілограма, але не вмістить потрібних речей.

5. Універсальність і комфорт

Однією з ознак ідеального рюкзака є його універсальність. Звичайно, яскравий різнокольоровий нейлоновий наплічник добре виглядатиме на прогулянці в парку, але навряд чи буде доречним на бізнес зустрічі. Подумайте, де ви використовуватимете рюкзак, а потім підберіть той, який якомога краще відповідає вашим завданням.

Що стосується комфорту, то для рюкзаків передбачили декілька цікавих особливостей. Наприклад, сітчаста спинка забезпечить потік повітря у спекотні дні, тоді як товсті м’які наплічні ремені зможуть правильно розподілити вагу речей по тілу. Буде зручно, якщо рюкзак матиме регульовані ремінці. У такому випадку, можна перерозподілити вагу, не знімаючи наплічник, що зробить носіння значно комфортнішим.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар