Важливо

Видача “пакунків малюка” у Кропивницькому може завершитися щойно розпочавшись

© Телеканал Z

На початку лютого пологовий будинок у Кропивницькому отримав 86 пакунків малюка і вони закінчилися вже за 2,5 тижні. Середня народжуваність тут становить близько 150 немовлят на місяць. Наразі в області є близько 300 боксів. Чи вистачить їх до наступних поставок і коли вони будуть – поки що невідомо.

Компанія-виробник “Пакунків малюка” ТОВ “Скай Трейд Україна” повідомила Першій електронній газеті, що всі заплановані поставки в Кропивницький та область вже завершено.

А тендер на закупівлю нових бебі боксів ще не оголошені. Тож, дата та обсяги нових поставок наразі нікому не відомі.

“Перелік закладів, які отримають Пакунок малюка і обсяги поставок на початку року сформувало та узгодило Міністерство соціальної політики. Відповідно до розрахунків міністерства, закуплених Пакунків мало вистачити щонайменше до середини березня. Проте в деяких медичних закладах вони вже закінчилися. А перерозподіл Пакунків з тих центрів, де Пакунків залишилось більше, не передбачений процедурою. Тому новоспечені батьки вимушені виписуватись з пустими руками та звертатися за своїм Пакунком малюка до соцзабезів із довідкою, допоки там вони ще залишились”, – зазначають у компанії.

Про наявну кількість Пакунків і поточні потреби місцеві департаменти соціального захисту регулярно звітують Мінсоцполітики, як головному керівному органу програми.

Що має статися, аби Кіровоградську область знову забезпечили Пакунками малюка?

Міністерство соціальної політики має провести тендер. Одразу після проведення тендеру розпочинається виробництво Пакунків, яке триває місяць. Тільки після цього стане можливою нова поставка Пакунків малюка в пологові будинки та центри соцзабезпечення в Кропивницькому та області. Поставити питання з приводу появи бебі боксів у Кропивницькому можна за контактами на сайті.

Нагадаємо, громади Кіровоградщини отримали додаткові гроші на освіту й охорону здоров’я.

Читайте також: У Кропивницькому планують реконструювати операційний блок лікарні швидкої допомоги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар