Важливо

Чому жінкам, що не народжували краще лікувати ерозію радіохвилями?

Ерозія шийки матки – захворювання, яке зустрічається дуже часто. Майже кожна жінка рано чи пізно стикається з таким діагнозом. А оскільки ерозія не причиняє особливого клопоту і неприємних відчуттів, пацієнтки не поспішають лікуватися, забуваючи, що з часом це захворювання може перерости в злоякісне. Тому гінекологи завжди б’ють на сполох, виявивши у жінки ерозію. А якщо пацієнтка ще й не народжувала, то проблем лікарям додається – адже після лікування стандартними методами на шийці матки залишаються рубці, втрачається її еластичність, що в подальшому може значно ускладнити вагітність і пологи.

Але безпечні способи лікування ерозії шийки матки у пацієнток що не народжували існують. Наприклад, радіохвильова терапія, при якій видаляються пошкоджені клітини, а здорові залишаються неушкодженими. Процедура досить швидка і безболісна – вона забирає всього кілька хвилин і не вимагає загального наркозу. Радіохвильове лікування проводиться в амбулаторних умовах під місцевим знеболюючим. Відразу ж після процедури пацієнтка може повернутися до нормального життя.

Негативні післяопераційні наслідки при використанні даного методу зводяться до мінімуму. Процедура не викликає опіків і великих пошкоджень здорових тканин, як це трапляється при застосуванні консервативних методів лікування ерозії. Саме тому радіохвильова терапія підходить жінкам, що не народжували. Загоєння проходить дуже швидко – найчастіше через місяць – два від захворювання не залишається і сліду.

Природно, як і будь-яке інше лікування, радіохвильова терапія має свої протипоказання. Наприклад, не можна видаляти ерозію цим методом, якщо є кровотеча з статевих шляхів, є запальні захворювання геніталій, інфекційні НЕ гінекологічні захворювання, які супроводжуються підвищеною температурою тіла, вагітність, психічні захворювання, цукровий діабет, знижена здатність згущення крові. До речі, операція не проводиться без повного обстеження жінки. Перед радіохвильової терапією пацієнтка зобов’язана пройти огляд, кольпоскопію, здати мазок, аналізи на інфекції та інше. Тільки після обстеження лікар зможе дати добро на проведення процедури лікування ерозії радіохвильовим методом.

Якщо Ви перебуваєте в пошуках безпечного методу лікування ерозії шийки матки, телефонуйте в медичний центр «ДокторПРО». У нас працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, які позбавили від ерозії вже тисячі жінок саме радіохвильової терапією. Так само медичний центр «ДокторПРО» займається і іншими гінекологічними проблемами – лікуванням інфекцій, що передаються статевим шляхом, захворювань статевих органів, ендометріозу, порушень менструального циклу, клімактеричного синдрому, видаленням кондилом урогенітальної зони. Телефонуйте – запис на прийом цілодобовий!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар