Важливо

Гончаренко центр відкриється у Кропивницькому наступного тижня

© dumskaya.net

Освітньо-культурний простір “Гончаренко центр. education and culture” запрацює у Кропивницькому 8 лютого. Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської мови, курс фінансової грамотності, тренінги з профорієнтації для підлітків, психологічний лекторій для людей поважного віку, майстер-класи від місцевих експертів – це ті освітні програми, які вже у лютому можна буде відвідати у Гончаренко центрі.

Про це Першій електронній газеті повідомила директорка центру у Кропивницькому Вікторія Талашкевич.

Гончаренко центр ставить собі за мету, у співпраці з громадою міста, виявити найактуальніші освітні та культурні проблеми Кропивницького, спільно знайти найефективніші шляхи їх вирішення та надати майданчик і ресурси для цього.

“Мрія створити безкоштовні освітні простори з’явилася у мене ще півтора роки тому, коли я побачив ефективність заснованого мною проекту по вивченню англійської “ВИ.МОВА”. Я зрозумів, що безкоштовні центри, де можна одержати якісну освіту, є вкрай необхідними. Особливо гостро потреба у додатковому освітньому майданчику відчувається у районних центрах і невеликих містах. Я впевнений: чим більше людей здобудуть якісну та сучасну освіту, зокрема засвоять англійську, тим кращу кар’єру вони зроблять, тим вищим буде їхній шанс на гідне життя. Це неодмінно прискорить рух України вперед”, – говорить народний депутат України Олексій Гончаренко, якому і належить ідея створення центрів.

Одне з головних завдань центру – надихнути і надати людям будь-якого віку можливість набути навички та отримати знання, що допоможуть їм покращити власне майбутнє. Для цього впроваджуватимуться неформальні способи навчання та викладання, які продемонстрували свою ефективність.

Всі освітні програми центру – безкоштовні. Зараз іде онлайн реєстрація на згадані вище курси. Після цього, із дотриманням усіх карантинних вимог, почнуться офлайн заняття. Бажаючі можуть дізнатися про центр через Фейсбук, або через телеграм-канал, або підписуючись у інстаграмі.

Гончаренко центр. education and culture Кропивницький запрошує до співпраці всю активну спільноту міста. Центр працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 (субота і неділя – вихідні) за адресою вул. Велика Перспективна, 4-а, другий поверх.

Нагадаємо, директорка Голованівського ліцею поділилася досвідом на конференції у Великобританії.

Читайте також: Кропивницька бібліотека виграла у конкурсі від Українського інституту книги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар