Важливо

Секрети нумерології і передбачення на 2021 рік від Олени Небесної

Із числами ми зіштовхуємося скрізь, вони оточують нас повсюди, без них не уявляємо нашого життя – це і номери будинків, квартир, телефонів, машин, не кажучи про дату народження. Навіть найбільші скептики хоча б раз та постукали тричі об стіл, щоб не зурочити. А хтось вірить у своє щасливе число, влаштовує справжній бум через бажання одружитися у певну дату, сподіваючись, що це принесе щастя майбутній родині. 

Чи справді цифри мають якусь магічну силу, чи можуть впливати на нашу долю, характер, життя, ми розпитали у нумеролога Олени Небесної.

– Що для вас нумерологія і як почали нею займатися?

– Нумерологія для мене – це перш за все давня наука, яка пішла ще від Піфагора і нараховує більше двох тисяч років. Я почала нею займатись, коли в мене в житті був дуже складний період. Зрозуміла, що треба щось робити, шукати вихід з цієї ситуації. Ворожки – це точно не моє. І потім я побачила пост Наталії Броншпіц, вона набирала групу на навчання нумерології, і вирішила спробувати. Я навела лад у своїх стосунках, на роботі з працівниками трохи легше стало спілкуватись. І я вам скажу, що нумерологія навчила тому, що я почала сприймати людину такою, якою вона є. Прораховую по цифрах, що у людині закладені певні якості, тому вона так себе поводить, і вимагати іншого не варто.

– Що може дати людині спілкування з нумерологом?

– Інформацію про можливості, якими володіє людина. Можемо прорахувати це по даті народження. Це наш, свого роду, код. В цю дату закодовано дуже багато інформації. Я сама ніколи раніше не могла подумати, що з цих восьми цифр можна витягти стільки всього. Можна дізнатись, яке в людини призначення, схильності, негативні якості, в якій справі більше можливостей реалізуватися, який період проживає в житті. Буває час для навчання або створення сім’ї. Відповіді найчастіше у нас самих, але чомусь всі хочуть, щоб хтось сказав їм про це. Варто трохи змістити вектор, повірити в себе. І тоді розкриваються такі здібності, про які ви в житті ніколи б не подумали.

– Олено, чи так все просто в особистому житті?

– Особисті стосунки – це окреме направлення в нумерології. Варто виважено підійти до дати весілля, тому що це народжується нова сім’я, і вона буде йти далі під цією енергією все життя. А крім того, варто знати схильність людини, з якою ви плануєте одружуватися. Одна моя клієнтка мала вийти заміж за іноземця і перед весіллям вирішила прорахувати нареченого. По результату вийшло все не дуже – дні випадали не сприятливі, чоловік їй зовсім не підходив. Я ніколи не нав’язую свою думку, просто рекомендую, а клієнт сам обирає, що робити. Наречена все ж поїхала до Іспанії, але вмовила не розписуватися, а пожити разом, і тут почали спливати підводні камені. Дівчина повернулася додому, зрозумівши, що це не її. На щастя, в Україні вона знайшла свою долю, і в них все гаразд.

– Я в інтернеті бачила кілька простих прорахунків…

– Це дуже поверхнева нумерологія. Називається «в обідню перерву, аби чим було зайнятися». Наприклад, коли я роблю розрахунки, опрацьовую мінімум три-чотири методики. Тому що по одній цифрі, по даті народження, важко щось сказати. Люди, котрі народилися в один день, зовсім різні за своїм характером. Я порекомендую читачам елементарний прорахунок, який визначить число Життєвого Шляху. Це унікальний набір цифр, які отримує кожна людина при народженні. Число Життєвого Шляху одне з найголовніших показників, який відповідає за таланти та схильності, долю та місію.

– Ви прогнозуєте майбутнє? Чи є цифри, які приносять удачу?

– Нумерологія може дати якійсь прогноз, на що варто звернути увагу, на які аспекти, але все залежить від самої людини, від її ставлення до почутого. Хтось  відразу береться щось змінювати, а хтось вислухає, покладе розрахунок у шухлядку і забуде. Моє завдання підказати людині шлях досягнення мети і гармонії.  Щодо цифр, то всі хороші, немає поганих цифр, вони всі потрібні. Я прораховую конкретні ситуації. З приводу цифр на удачу, є фінансовий код, розраховується він по даті народження, і його варто носити в гаманці або замовити номер телефону з такими цифрами. Тут ще такий момент віри, якщо віриш, воно працює.

– Зміна прізвища при одруженні впливає на долю?

– Звичайно. Найбільше вплив має дата народження, але й прізвище, ім’я та по батькові також впливають. Змінюємо прізвище, і в нас йде корекція долі, і чим більше ви носите це прізвище, тим більший вплив воно має. Це може як зашкодити, так і покращити життя. Я прораховую дівчатам сумісність з майбутніми чоловіками, і деякі відмовлялися брати прізвища чоловіків.

– Країни, як і люди, мають дату народження, що можете сказати з приводу України?

– Незалежність України приймалась у планетарно дуже важкі часи. Вважаю, від цього в нас немає стабільності, постійні зміни влади, політичні гойдалки. До речі, день останніх виборів був дуже невдалий, гіршого годі й бажати. І це не вперше. Дні виборів завжди такі невдалі і з нумерологічної точки зору, і з астрологічної. Дивуюся, ніби спеціально такі дні обирають. Тому й результати маємо…

– 2020 рік був складний для всього світу і для нашої країни зокрема. Що можете сказати про рік прийдешній?

– 2021 буде не легшим. Не варто розслаблятися. Але все, що не робиться, все на краще. Світ дійшов до такої межі, що йому вже час змінюватися. От саме життя, Всесвіт підштовхують до цих змін, як кажуть, через коліно. 2020 рік приніс багато неприємностей, багато відомих людей пішло з життя, особливо восени. Це період змін для всього світу, і продовжуватиметься він ще 2-3 роки точно. Прийдешній рік буде роком змін і катаклізмів. Проте він любить сміливих. У людей будуть зміни в особистому житті, хтось втратить роботу, розлучиться. Варто виходити із зони комфорту, ризикувати. Ці зміни будуть на краще, тобто в підсумку все налагодиться, але це треба пережити. Світ як застояна вода, зміни просто необхідні. Важкі зміни. Варто бути готовим до них як в особистому житті, так і в професійній сфері. Не бійтеся, буде важко, але в підсумку все на краще.

Олена Цюцюра, Нова Газета.
Фото автора

Поширити:

Залишити коментар:

коментар