У Кропивницькому покажуть, чим політики підкуповують виборців

Завтра, 28 серпня, о 13:00 у Кропивницькому відкриють виставку експонатів із підкупу виборців, чорного піару та політичної реклами «Музей виборчого трешу».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Серію з восьми таких виставок організовує Рух ЧЕСНО, а до наповнення кропивницької експозиції також долучились журналісти та всі охочі.

«Робити свідомий вибір, аналізувати, розуміти ланцюжок «рішення – результат» – це те, що, на мою думку, є актуальним для нашого суспільства. Окрім самої виставки, де будуть, наприклад, продуктові набори, посуд і тонометри, на нашій локації будуть ще й просвітницькі лекції. Тому маю надію, що «музей» забезпечить певний рівень впливу на свідомість наших земляків, особливо напередодні чергових виборів», – зазначає продюсерка Кропивницької філії Суспільного Олена Кваша.

Виставка працюватиме протягом місяця у будні з 9:00 до 17:00 за адресою площа Геpоїв Мaйдaну, 1 (Суспільне телебачення).

Вхід – вільний.

Нагадаємо, кропивничани на місцевих виборах отримають аж п’ять бюлетенів.

Читайте також: Обережно, шахраї: як інтернет-продавці обманюють покупців

Довідка: Рух ЧЕСНО – ініціатива з прозорості та підзвітності політиків, що виникла 2011 року. Сьогодні громадська організація «Рух ЧЕСНО» моніторить діяльність парламенту й місцевих рад, політичні фінанси та виборчий процес, а також втілює в життя освітні проєкти.

Проєкт «Музей виборчого трешу» реалізує Рух ЧЕСНО разом із Суспільним за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар