Важливо

Магазин повернув покупцю гроші за неякісний смартфон

© pixabay.com

Фахівці управління захисту споживачів Держпродспоживслужби допомогли мешканцю Устинівки повернути гроші за неякісний телефон, придбаний в одному з місцевих магазинів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Чоловік придбав у торговельному закладі смартфон, який виявився неякісним. Телефон декілька разів віддавали на гарантійне обслуговування, однак недоліки не було усунуто. В ході розгляду звернення фахівцями управління захисту споживачів чоловіку повернули кошти за неякісний товар в сумі 2499 грн.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» визначені права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості. Зокрема, у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач має право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
  • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, і на підставі обов’язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми або вимагати заміни товару на такий же чи аналогічний з числа наявних у продавця (виробника).

Нагадаємо, запустили додаток, який допомагає українцям сортувати відходи та економити/

Читайте також: Євроклуб із Кропивницького переміг у конкурсі проєктів від Представництва ЄС

Поширити:

Залишити коментар:

коментар