Важливо

Голова СБУ Баканов із робочим візитом відвідав Кіровоградщину

© delo.ua

Голова Служби безпеки України Іван Баканов з робочим візитом відвідав Управління СБУ в Кіровоградській області. Головною метою поїздки була оцінка професійних здобутків регіонального управління та ознайомлення особового складу з новими напрямками професійної діяльності та зміною підходів у роботі, які повинні зосереджуватись на нейтралізації загроз нашій державі.

Про це повідомила речниця обласного СБУ Марина Яковенко, інформує Перша електронна газета.

“Оновлена СБУ – це сучасна і ефективна Служба, яка здатна нейтралізувати у своєму зародку будь-яку загрозу. Регіональні управління повинні працювати на випередження, діяти злагоджено та ефективно, реагуючи на різні типи загроз. Наразі, Служба зосереджує додаткову увагу на протидії загрозам, які виникають перед державою під час пандемії коронавірусу”, – заявив Іван Баканов.

e283ace1cc4863f1e2da7761de79478a.jpg

У ході зустрічі з керівництвом та особовим складом обласного управління голова СБУ зазначив, що стратегічні орієнтири оновленої спецслужби чітко визначені. Основними завданнями Служби сьогодні є контррозвідувальна діяльність, захист державної безпеки, боротьба з тероризмом та диверсіями, кіберзагрозами тощо.

Окремо, Іван Баканов провів робочу нараду із керівництвом області та керівниками правоохоронних органів, під час якої акцентував на взаємодії та координації зусиль для забезпечення безпеки та спокою в регіоні в умовах карантинних заходів.

Нагадаємо, росіянин зберігав у Кропивницькому гранатомет та вибухівку.

Читайте також: Хто став начальником Управління СБУ Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар