Ветеранів з Кіровоградщини запрошують на безкоштовне навчання тонкощам бізнесу

© pixabay.com

Із 27 по 29 квітня проєкт “Без Броні” – єдина база ініціатив для ветеранів» організовує триденний навчальний інтенсив для ветеранів, які хочуть відкрити власну справу чи зробити свій бізнес успішним. Основна задача серії вебінарів «Можливостей безліч! Допомога поруч із тобою» – допомогти початківцям уникнути помилок та мотивувати ветеранів до проактивної діяльності.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією єдиної  бази ініціатив для ветеранів АТО “Без броні”.

Навчання відбуватиметься у форматі вебінарів, де фахівці своєї справи ділитимуться практичними порадами та не очевидними лайфхаками щодо PR, юридичних та фінансових аспектів відкриття власного бізнесу. Специфікою інтенсиву буде жива атмосфера довірливого спілкування між ветеранами та фахівцями: прості та дієві поради живою мовою, «без води», як свої – для своїх.

Розклад занять:

ДЕНЬ 1
Понеділок, 27 квітня, 19:00 Розпочне серію лекцій Сергій Гвоздьов – кандидат економічних наук, професор з бізнесу та викладач “Київської школи економіки”, розповість про ощадливий запуск бізнесу та про те, як збільшити шанси на успіх стартапу, як перевірити новий продукт за окремими властивостями та не потрапити у борговий зашморг.

Понеділок, 27 квітня, 20:00 Практичні поради ветеранам дасть Сергій Курінний – практикуючий адвокат, юридичний радник “Transparency International Україна”, який має досвід роботи із корпоративним правом та у громадському секторі.

ДЕНЬ 2
Вівторок, 28 квітня, 19:00 Все про бухгалтерські тонкощі розкаже Оксана Філобокова – САР (cертифікований бухгалтер-практик), членкиня УАСБА, головна бухгалтерка ГО “Студена”, яка має 5+ років досвіду роботи з неприбутковими організаціями та консультує ветеранський бізнес.

ДЕНЬ 3
Середа, 29 квітня, 19:00 Про репутацію компанії та завоювання лояльності споживачів розкаже Анастасія Обертас – експертка з комунікацій в громадському секторі, волонтерка, комунікаційниця проєкту “Без Броні”, яка має 10+ років досвіду в журналістиці та 7+ років досвіду в PR, рекламі та SMM.

Участь у навчальному інтенсиві для ветеранів безкоштовна для умови попередньої реєстрації ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Дізнатися більше можна на сторінці проєкту у Facebook.

Проєкт “Без Броні” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

unnamed (3)

unnamed (2)

unnamed (1)

unnamed

Поширити:

Залишити коментар:

коментар