![91933723_2737663909622575_4350861330375245824_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2020/04/91933723_2737663909622575_4350861330375245824_n-678x381.jpg)
Пів мільйона гривень з міського бюджету Гайворона виділили депутати для придбання апарату штучного дихання та інших необхідних медичних засобів для районної лікарні, а також закупівлю засобів захисту та дезінфекції для КП «Гайворонський комунальник».
Про це йдеться на Facebook-сторінці Кіровоградського РВ Асоціації міст України, інформує Перша електронна газета.
Ці кошти планували витратити на закупівлю нових сміттєвих баків для роздільного сміттєзбирання. Проте, у зв’язку з епідемією COVID-19, міський голова Роман Волуйко запропонував направити їх на медицину. Депутати одноголосно підтримали пропозицію і прийняли відповідне рішення.
Нагадаємо, працівники Маловисківської міськради перерахували частину заробітку медикам ЦРЛ.
Читайте також: На Кіровоградщині помер пацієнт з коронавірусом