Важливо

Наступного тижня на в’їздах до Кропивницького запрацюють КПП

© 112.ua

Шість контрольно-пропускних пунктів на магістральних в’їздах до Кропивницького розпочнуть функціонувати з наступного понеділка, 6 квітня.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту міської ради.

Особовий склад моніторингових груп із семи осіб на кожному КПП сформують із представників Національної поліції, Кропивницького міськрайонного відділу УДСНС, Національної гвардії та медичного працівника.

Робота бригад буде організована цілодобово у дві зміни: із 07.00 до 19.00 та від 19.00 до 07.00.

“Загальне керівництво роботою моніторингової групи покладене на працівника органу Національної поліції, – відзначив Олександр Мосін. – Рятувальники встановлять необхідну кількість наметів у визначених місцях з відповідним обладнанням. Алгоритм дії медичних працівників з проведення температурного скринінгу і подальшого тестування та супроводження, у разі потреби, розроблює управління охорони здоров’я міської ради”.

На головне управління ЖКГ та комунальне підприємство «Міськсвітло» покладено зобов’язання забезпечити територію КПП освітленням та підключення обладнання до енергоживлення.

На території контрольно-пропускних пунктів встановлять також технічні засоби регулювання руху: попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні дорожні знаки, знаки пріоритету, дорожня розмітка. КПП облаштують біотуалетами і ємностями для збору сміття.

Нагадаємо, Кабмін запроваджує в Україні більш жорсткий карантин.

Читайте також: У Кропивницькому пасажири не хотіли одягати маски і розбили скло автобуса

Поширити:

Залишити коментар:

коментар