Важливо

Чеська ГО оголосила конкурс для активістів із Кіровоградщини

© prostir.ua

Чеська NGO NESEHNUTI запрошує активістів із Кіровоградської області взяти участь у конкурсі громадських ініціатив та пропонує свою допомогу в організації кампаній громадської дії. Дедлайн – 31 березня.

Про це йдеться на порталі “Гурт”, інформує Перша електронна газета.

Учасником програми можуть стати: неурядові некомерційні організації, незалежні засоби масової інформації, неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться у Кіровоградській області.

Допомога не надається політичним партіям або їх формальним і неформальним філіям.

Основні напрямки, які підтримує програма:

  • захист навколишнього середовища, клімату, природи або прав тварин,
  • участь громадськості в прийнятті рішень, вільний доступ до інформації,
  • рівноправність чоловіків і жінок,
  • захист прав людини (включаючи громадянські та соціальні права, права меншин та малозабезпечених верств населення),
  • незалежна журналістика.

Відібрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах під керівництвом професійних тренерів з Чеської Республіки, за допомогою яких учасники зможуть перевтілити свої ідеї в конкретні плани громадських кампаній, а потім реалізувати їх з липня 2020 до серпня 2021 року.

Чеська NGO NESEHNUTI відшкодує всі витрати, пов’язані за участю в тренінгах (проїзд, харчування та, за необхідності, проживання).

Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампанії в розмірі до 40 тисяч гривень, а також регулярні консультації від закордонних експертів по електронною поштою та Скайпом, консультації експертів у Вашому місті і оперативну підтримку Вашої ініціативи.

Які ідеї, кампанії та ініціативи шукаєть? Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягти конкретних змін і результатів.

Які заявки не підходять? Проекти з соціальної роботи, одноразові заходи, різні просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів, які не ставлять собі за мету конкретні системні зміни.

Основні дати
31 березня 2020 року – останній термін прийому анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після цього терміну, не розглядатимуться).
6 квітня 2020 року – всі кандидати отримають інформацію про підсумки конкурсу, та з обраними кандидатами домовимося про дату зустрічі.
14-21 квітня 2020 року – зустрічі з обраними кандидатами (зустріч не є гарантією, що вас остаточно вибрали і включили в програму підтримки).
Липень 2020 року – тренінг, під час якого Ви будете складати детальні плани громадських кампаній за допомогою експертів. Участь у тренінгу – обов’язкова (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).
Липень 2020 – серпень 2021 – фактична реалізація громадських кампаній.
Лютий 2021 – семінар, на якому ми разом оцінимо ваші проміжні результати реалізації кампанії. На основі Ваших результатів в ході реалізації кампанії ми разом зримо актуалізацію плану кампанії.
Липень / серпень 2021 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Надсилайте Ваші заявки до 31 березня 2020: iniciativy@nesehnuti.cz.

Інформацію про програму підтримки і форму заявки можна завантажити ТУТ.

Нагадаємо, третій полк та кропивницькі книгарні презентують проєкт на підтримку військових.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар