Важливо

У Бобринецькій громаді DOBRE відкрила торгово-ярмарковий простір та зал засідань

Минулого тижня у Бобринецькій міській об’єднаній громаді Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відкрила торгово-ярмарковий простір та капітально відремонтований зал засідань громади.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт УКМЦ.

Проект «Створення торгово-ярмаркового простору», впроваджений з метою посилення місцевого економічного розвитку, передбачає підтримку підприємців та створення умов для реалізації продукції місцевого виробника. У рамках проекту Програма DOBRE закупила 6 дерев’яних будиночків, розміщені у центральному парку, та генератор для їх освітлення у вечірні години. Зі свого боку, Бобринецька громада планує збудувати у парку громадську вбиральню.

DSC 0610

Також, проект «Реконструкція залу засідань громади» забезпечить ефективну роботу під час засідань депутатського корпусу, та комфортне проведення тренінгів і різноманітних заходів для мешканців громади. Бобринецька громада здійснила ремонт приміщення, а Програма DOBRE надала підтримку ОТГ у придбанні будівельних матеріалів, мультимедійного обладнання та меблів.

DSC 0743

За словами голови Бобринецької міської об’єднаної громади Валерія Сніжка, співпраця із Програмою DOBRE дозволила спільно вирішувати проблеми, які накопичувалися ще до об’єднання громади.

“Сьогодні ми побачили багато проектів, які були реалізовані у Бобринецькій громаді і які ще ми плануємо реалізувати спільно з Програмою DOBRE. Ми отримали у спадок колишнє приміщення кінотеатру, яке знаходилося в аварійному стані, і спільними зусиллями сьогодні його реконструювали. Воно використовуватиметься для проведення різноманітних заходів, і не тільки депутатських засідань. Ми хочемо, щоб саме жителі були залучені до вирішення проблем і впливали на життя у громаді. Для нас також важливим є ярмарково-торговельний простір, який дозволить підтримати місцевих виробників і активізувати підприємців. Торговельні павільйони ми використовуватимемо під час проведення заходів та фестивалів у центральному парку. Маємо ще кілька великих спільних проектів з Програмою DOBRE такі, як покращення якості питної води, створення медового кооперативу”, – зазначив голова громади.

DSC 0668

Директор Програми DOBRE Беррі Рід зауважив, що у Бобринецькій громаді відбуваються значні зміни і Програма DOBRE задоволена результатами співпраці.

“Я був вражений тим змінам, які побачив у Бобринецькій громаді. Дуже приємно, що ви покращуєте і рекреаційні зони, надання освітніх та позашкільних послуг, підтримуєте розвиток туризму. Мені дуже сподобалися історичні стенди, які розміщені у громаді. Дуже успішні проекти із залучення громадян та з гендерної рівності. Бобринецька громада – одна із перших, яка реалізувала проект з місцевого економічного розвитку. Це добре, що будиночки для торгівлі розташовані у центральному парку, недалеко від історичних об’єктів, громадських установ та шкіл. Це нові умови для розвитку бізнесу, це можливість для того, щоб генерувати та створювати нові робочі місця і розвивати малий бізнес. Ми познайомилися з місцевими майстрами та підприємцями і я навіть придбав кілька сувенірів. Сподіваємося, що у майбутньому вдасться втілити багато проектів для підтримки місцевого бізнесу”, – сказав директор Програми DOBRE.

DSC 0579

Керівник Програми DOBRE Беррі Рід відвідав Бобринецьку гімназію №1, де ознайомився із проектом із сортування сміття, брав участь в обговоренні гендерних питань та перегляді роликів мандрівного кінотеатру громади у місцевому училищі, познайомився із вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості, приміщення якого грунтовно відремонтовано. Окрім того, Беррі Рід побував на станції очистки води та ознайомився з ходом реалізації спільного проекту щодо поліпшення якості питної води у громаді.

Читайте також: У Новоукраїнці облаштували кабінети інклюзивно-ресурсного центру

DSC 0625

DSC 0617

DSC 0687


Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар