Важливо

У Новоукраїнці облаштували кабінети інклюзивно-ресурсного центру

В Інклюзивно-ресурсному центрі школи №4 міста Новоукраїнка облаштовано 3 навчальні кабінети для дітей із особливими освітніми потребами. Проєкт реалізовано у рамках програми USAID/DOBRE.

Про це йдеться на сайті Новоукраїнської міськради, інформує Перша електронна газета.

Тут є сучасні меблі, різноманітні тактильні та підвісні тренажери, м’які мати для вправ та відпочинку, сенсорна гойдалка, сухий басейн, кінетичний пісок, настільні ігри, логопедичні набори, телевізор, 3 ноутбуки та багато іншого.

Наступним кроком у планах Новоукраїнської міськради є встановлення спеціалізованого ліфта, який дозволить дітям із особливими освітніми потребами безперешкодно відвідувати навчальні кабінети на другому поверсі школи.

Наразі заклад вже облаштований пандусом, безбар’єрним входом до школи та вбиральнями, пристосованими для дітей з особливими освітніми потребами. Також відвідувачі Центру мають можливість скористатися автобусом, який обладнаний з урахуванням потреб дітей на візочках.

Нагадаємо, у Бобринецькій ОТГ створюють ярмарково-громадський простір.

Читайте також: У Маловисківській громаді Програма DOBRE презентувала проєкти для стратегічного розвитку ОТГ

88a18c9322eef4eda5e5bfbfa1209a8c.jpg

Довідково.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар