Важливо

В Олександрії відкрили оновлений сервісний центр МВС та презентували окуляри, які імітують нетверезе водіння

© kvg.hsc.gov.ua

В Олександрії презентували оновлений сервісний центр МВС. У ході відкриття представили та передали автошколам Кіровоградської області спеціальні окуляри “Drunk Busters Goggles” – інноваційний інструмент, який імітує вплив алкоголю на поведінку людини під час керування у нетверезому стані.

Про це Першій електронній газеті повідомив фахівець регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області Сергій Воскобойник.

“Це вже 119 оновлений сервісний центр МВС в Україні та другий на Кіровоградщині. Тут клієнтів обслуговує 16 співробітників, котрі можуть надавати більше 100 послуг в день. Найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС – реєстрація транспортних засобів, видача довідок про несудимість, видача водійських посвідчень. Пройти іспит на право керування транспортним засобом можна і в новому сервісному центрі. Нагадуємо, що для зручності громадян будь-хто може безкоштовно та необмежену кількість разів пройти тест на знання ПДР на сайті Головного сервісного центру”.

Зручність громадян в оновленому сервісному центрі МВС забезпечують технологічні нововведення – елекронна черга, елекронний інфобокс, планшет оцінки якості обслуговування, клієнтоорієнтований персонал. Також тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця для відвідувачів центру.

790cfa34f5b13f1faa330ecc30977f48.jpg

Одночасно з відкриттям центру тут сьогодні відбулася презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Для України це нагальна проблема: кожні 8 годин одна людина отримує смертельні травми з вини нетверезих водіїв.

“Одним з основних інструментів тренінгу є окуляри «Drunk Busters Goggles»: вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані. З освітньою метою подібний інструмент використовують фахівці у понад 60 країнах світу, а тепер будуть і в автошколах Кіровоградської області”.

Оновлений сервісний центр МВС знаходиться за адресою: пр. Будівельників, 38.

Нагадаємо, в Україні змінилися правила видачі водійських прав.

Читайте також: Індивідуальні номери на авто можна замовити онлайн

14ee963c91d5fcfddb38464d43ab6adf.jpg

1665571752da63916a701d10cc44433d.jpg

b3bdd5fd65a8affd3f7171a48e61f3af.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар