Важливо

Відтепер індивідуальні номери на авто можна замовити онлайн

Мешканці Кіровградщини отримали змогу замовляти індивідуальні номерні знаки на свої авто за допомогою послуг Електронного кабінету водія та Нової пошти. Переведення послуги в онлайн-площину зробить послугу більш популярною та знищить корупційні ризики.

Про це Першій електронній газеті повідомили у відділі зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Кіровоградській області.

Для того, щоб скористатися новою послугою, потрібно авторизуватися в Електронному кабінеті водія. Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID. У розділі «Замовлення ІНЗ» потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд. Якщо введений номер іще ніким не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ.

На цьому етапі користувач може обрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нова пошта» або можливість самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно). Зазначимо, що вартість послуги доставки «Нова пошта» фіксована – 500 грн.

Наступний етап — автоматичне формування заяви на отримання ІНЗ, яку користувач повинен підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.

«Завдяки Електронному кабінету водія усі громадяни України, незалежно від місця їх проживання, мають однакові можливості отримати державну послугу прозоро, з мінімальними витратами часу та зусиль. Окрім того, автоматизована система перевірки вільних комбінацій дозволяє виключити з алгоритму надання послуги людський фактор, а, отже, і корупційну складову», – повідомив головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю обласного РСЦ МВС Сергій Воскобойник.

c98af988a3704da28a147ecc1753f0b9.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар