Важливо

У Кропивницький завітає “Євробус”

@ promin.cv.ua

У понеділок, 14 жовтня, в Кропивницький завітає “Євробус” – автобус, що мандрує містами України та Молдови аби поширити інформацію про Угоду про асоціацію з Європейським Союзом та розповісти про можливості, які відкриває угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення.

Про це Першій електронній газеті повідомили організатори події.

Проект “ЄврОбус” має на меті створити платформу та залучити різні зацікавлені сторони до відкритого діалогу про переваги і виклики Угоди про асоціацію та впровадження зони вільної торгівлі в Україні.

Зупинка “ЄврОбусу” в Кропивницькому – це парк “Козачий острів”. Саме тут з 12:00 до 16:00 на всіх відвідувачів чекають ігри, вікторини з призами, пізнавальна інформація про відносини України з Європейським Союзом, фотозона.

Також у рамках проекту «Євро бус» того ж дня (14 жовтня) у Креативному ІТ-просторі KOWO (провулок Василівський, 10, 5-й поверх) відбудуться тематичні заходи:

  • інформаційний семінар для бізнесу та громадських організацій «Співпрацюй або зникни: уроки Європи для України»;
  • інформаційна сесія «Європейські освітні можливості для молоді»;
  • показ короткометражних фільмів та дискусія про європейські цінності.

Посилання на подію у Facebook відкривайте тут.

ЄврОбус 2019: мандрівка Україною

ЄврОбус завершив свою мандрівку Україною 😉 Окрім безлічі позитивних емоцій, ми можемо пишатися тим, що мешканці Чернівців, Вінниці, Житомира, Києва та Одеси у креативний спосіб змогли дізнатись більше про практичну сторону Угоди про Асоціацію з ЄС! Кращі лайфхаки з інституційної сталості та фандрейзингу для представників ГО, практичні тренінги з виходу на ринки ЄС для підприємців, досвід навчання закордоном від студентів для молоді, пізнавальні ігри та квести про ЄС для дітей, вечірні кінопокази та живі дискусії про європейські цінності – в кожному місті ми намагались якомога ширше розповісти про конкретні переваги Угоди про асоціацію та показати, які можливості вона відкриває для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення. Проект реалізувала ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт – Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ), що втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ). Проект «ЄврОбус» має на меті створити платформу та залучити різні зацікавлені сторони до відкритого діалогу про переваги і виклики Угоди про асоціацію та впровадження ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії.

Опубліковано Advisory Fund for EU Association of Ukraine Середа, 26 червня 2019 р.


Проект «ЄврОбус» реалізує «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт – Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ). Проект втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ).

5c472f4fa76fae4da82056d37ca2d6b9.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар