Важливо

Озеленювати територію поблизу арки на Ельворті почнуть наприкінці жовтня

@ фото зі сторінки міськради у Facebook

Міський голова Андрій Райкович розповів, що роботи поблизу оновленої арки на вулиці Ельворті продовжуватимуться. Зокрема, територію планують озеленити, зробити якісні тротуари і належне освітлення.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“Комунальники вже працюють над завданням облаштувати по вулиці Ельворті зелені зони, – повідомив Андрій Райкович. – Вересень – не час для масової висадки зелених насаджень. До роботи озеленювачі приступлять наприкінці жовтня. Тут не буде високих дерев, але кубовидні і декоративні рослини прикрасять газони”.

Питання з тротуарами планують вирішити за рахунок переговорів із власниками будівель колишньої “Акустики” і корпусів заводу “Ельворті” стосовно їхньої участі у ремонті прилеглої території.

Одночасно міський голова звернувся до керівництва Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства вже з вимогою навести лад у місцях аварійного розриття і планових ремонтів на інженерних мережах підприємства.

Також обіцяють оптимізувати рух транспорту на цій ділянці шляху. За інформацією заступника міського голови Олександра Вергуна, фахівці вже внесли зміни у роботу світлофора на перехресті вулиць Ельворті і Чикаленка. Рух транспорту урегульований, але ситуація буде постійно моніторитися.

Читайте також: Як виглядає оновлена арка на Ельворті

Поширити:

Залишити коментар:

коментар