У школах Кропивницького збережеться поділ класів та групи продовженого дня

У школах Кропивницького збережеться поділ класів на підгрупи при вивченні окремих предметів та функціонування груп подовженого дня. Так прокоментувала начальниця управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко інформаційні повідомлення в соціальних мережах від стурбованих цими питаннями батьків.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“До 5 вересня у кропивницьких закладах освіти ще формується мережа класів, тобто учні перших, п’ятих та десятих класів ще переходять з однієї школи в іншу, із класу в клас, – зауважила Лариса Костенко. – У зв’язку з цим у батьків виникають питання. Хочу їх заспокоїти: зберігайте спокій, довіртеся вчителям та адміністрації, тому, що збережуться і поділ класів на підгрупи, і діяльність груп подовженого дня”.

Очільниця управління освіти наголосила, що з року в рік кількість груп продовженого дня у школах Кропивницького змінюється, оскільки змінюється кількість дітей у початковій ланці освіти. Так, минулого року в перших класах було 3050 учнів, цього року — 2800, тобто на 250 дітей менше.

“В нашому місті працюють позашкільні заклади, гуртки, музичні школи. За статистикою обласного управління освіти — 25 тисяч дітей охоплено позашкільною освітою, тому до 15 вересня усі ці питання врегулюються, – запевнила Лариса Костенко. – Якщо у вас є питання, звертайтесь до адміністрації навчальних закладів, і вам обов’язково нададуть обгрунтовану відповідь. Всі діти перебуватимуть у безпечних умовах в закладах освіти”.

Також начальниця управління освіти подякувала батькам, вчителям, адміністраціям шкіл та міській владі за створені комфортні умови для учнів навчальних закладів Кропивницького.

Нагадаємо, учителька з Олександрійщини втретє отримала відзнаку від Microsoft.

Читайте також: Педуніверситет у Кропивницькому продовжив вступну кампанію для окремих категорій абітурієнтів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар