Завдяки співпраці з програмою DOBRE Новоукраїнська ОТГ придбала сміттєвоз

Цього тижня представники міжнародної програми USАID DOBRE Андрій Нагорний та Вікторія Зубкова передали сучасний автомобіль для збору твердих побутових відходів Новоукраїнській ОТГ.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту Новоукраїнської міської ради.

Комунальну техніку придбали в рамках проекту “Вдосконалення системи вивезення ТПВ від багатоповерхових будинків із запровадженням роздільного збору сміття”.

За цим же проектом нині будують майданчики біля багатоповерхових будинків для нових сміттєзбиральних контейнерів.

«Головна мета, яку ми ставимо перед собою, оновлюючи парк житлово-комунального підприємства – це покращення якості компослуг, – зазначає Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. – І це покращення стає можливим завдяки співпраці із нашими партнерами – соціально-відповідальним бізнесом та міжнародними організаціями, програмами. Так ми отримали сучасний автомобіль для збору ТПВ за рахунок програми ДОБРЕ. Придбали контейнери та будуємо майданчики для збору сміття за рахунок міського бюджету. А за сприяння Об’єднання сільгоспвиробників і підприємців Новоукраїнської ОТГ – придбали навісне обладнання для прочищення доріг від снігу, що забезпечує автономність під час збору ТПВ у зимовий період. Дякую всім, хто долучився до розробки та реалізації проекту, нашим партнерам із USAID та соціально-відповідальному бізнесу”.

Нагадаємо, у січні вже колишній віцепрем’єр-міністр України Геннадій Зубко відзначив кращі практики реалізації проектів у об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, навів приклад Новоукраїнської ОТГ.

Читайте також: Як виглядає новий скейт-парк у Новоукраїнці

ea6d1640e8b0cc3595352066c8dfebaa.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар