Реконструкція мосту по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершена

Реконструкція конструкцій шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершена. Будівельникам залишилось лише начисто заасфальтувати проїжджу частину.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Ремонтувати конструкцію почали торік восени. До цього шляхопровід не ремонтували півстоліття, тому його силові конструкції перебували в аварійному стані і вкрай потребували реконструкції.

Роботи виконували спеціалісти ТОВ “Містобудівний загін №112”. За словами директора підприємства Сергія Порожнюка, в рамках капітального ремонту виконали демонтаж старого, пошкодженого бетонного покриття, відновили гідроізоляцію пошкодженої огорожі, укріпили міст, замінили його опорні частини та виконали антикорозійний захист несучих конструкцій знизу, під мостом. Всі роботи підрядник виконував вночі, щоб не блокувати рух транспорту по одній із найжвавіших магістралей Кропивницького.

“Тепер залишається лише облаштувати чистове асфальтове покриття, – розповів заступник міського голови Олександр Мосін. – Головні ремонтні роботи ми виконали. Затримка лише в тому, що через коригування проекту, необхідно провести його додаткову експертизу в Києві. Після цих процедур роботи на шляхопроводі вступлять у фінальну фазу. До кінця вересня, я думаю, ми все виконаємо”.

Нагадаємо, жителі Олександрівки вимагають у Зеленського відремонтувати аварійні мости.

Читайте також: Для будівництва арки на Ельворті потрібно ще 12 млн грн

Поширити:

Залишити коментар:

коментар