Важливо

Раніше, новіше, доступніше: про особливості цьогорічного “KropFest”

Третій Національний мистецький фестиваль “Кропивницький” цьогоріч відбудеться дещо раніше, ніж у минулому році, та в дещо зміненому форматі.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів ініціатор фестивалю Олександр Горбунов, повідомляє Перша електронна газета.

Відкриття заходу заплановане на 11 липня, основна ж програма запланована на 12-14 липня та буде приурочена річниці перейменування міста.

Окрім часу проведення змінюється й формат фестивалю: всі театральні постановки відбуватимуться на відкритих сценах доступ до яких матимуть усі бажаючі.

“Ми врахували критику, яка лунала на нашу адресу, однак самі розумієте – розширити приміщення театру ми не можемо. Тому було вирішено організувати театральну сцену під відкритим небом, яку ми розмістимо біля входу Ковалівський парк. Усі дні працюватиме й велика сцена на площі Героїв Майдану, на якій виступатимуть як молоді виконавці так і визнані гранди сучасної естради”, – розповідає Олександр Горбунов.

Родзинкою “КропФесту” стане музичне переосмислення творів Володимира Івасюка, які планують виконати за участі симфонічного оркестру.

“Мені дуже хочеться щоб “Червона рута” зазвучала по-новому з нашого міста”, – додає Олександр Горбунов.

Також продовжиться нагородження в рамках проекту “Герої серед нас”, де відзнаки отримають 9 героїв.

Нагадаємо, минулі роки фестиваль відбувався в останні дні серпня – перші дні вересня.

Читайте також: закриття сезону: репертуар театру ляльок на липень

Поширити:

Залишити коментар:

коментар