Важливо

Волонтери збирають книги для дитячих відділень Кіровоградщини

© pixabay.com

Волонтери благодійного фонду “Дивожиття” придбають дитячі книги для кількох медичних закладів Кіровоградщини. Вони планують створити книжкові зони, які відволікатимуть дітей від болісних ін’єкцій та постійних процедур. Проект назвали “Книги, як ліки”.

Про це Першій електронній газеті повідомили в БФ “Дивожиття”.

Волонтери запрошують всіх долучитися і передавати пізнавальні книги, наповнені добрими і повчальними історіями. Вони повинні бути новими, розрахованими на дітей дошкільного та шкільного віку, підлітків.

“Ми прагнемо допомогти дітям відволіктися книгою від процедур, ін’єкцій, лікувальних стін, заохотити до читання. Фахівці обласної дитячої бібліотеки допомогли нам сформувати список книг, які найбільше читають діти і підлітки. Плануємо всіх їх придбати”, – коментує авторка проекту Вікторія Семененко.

Проект “Книги, як ліки” фінансово підтримано Британською Радою в рамках програми «Активні громадяни» та партнерства Агенції сталого розвитку “Хмарочос”.

Якщо ви бажаєте, долучитися до проекту і передати книги, напишіть на e-mail: dyvozhyttya.fond@gmail.com або на сторінку фонду у Facebook.

Проект «Книги, як ліки» можна підтримати фінансово за реквізитами:
РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «Благодійна допомога, проект «Книги, як ліки»

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080

Поширити:

Залишити коментар:

коментар