Важливо

Дитяча обласна лікарня отримала сучасну наркозну станцію

© Фото Ігоря Філіпенка

Сьогодні, 14 травня, Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!”, заснований ПриватБанком, подарував обласній дитячій лікарні наркозну станцію “Leon”, вартістю 1 789 040 грн.

Пр це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі ПриватБанку.

Це сучасний наркозно-дихальний апарат, який дозволяє проводити анестезію дітям усіх вікових категорій (від новонароджених до підлітків) та має багато інших переваг у порівнянні з аналогічним устаткуванням.

“Це апарат експертного класу. Ми собі такий не змогли  б дозволити. Тож дякуємо Фонду за постійну, багаторічну допомогу,  – зазначив головний лікар Василь Хорощак. –  Минулого року ми отримали медикаменти для онкохворих дітей. І пульсоксиметр, який допомагає контролювати роботу серця, визначати вміст кисню у крові дитини та зрозуміти, коли варто її підключати до апарату штучної вентиляції легенів. Вдячні і за шприцевий інфузійний насос, який дає змогу вводити дітям чіткі дози медичних препаратів, наркозу і хіміотерапії”.

1db7595813717f35e7598ce75b5f1b1b.jpg
© Фото Ігоря Філіпенка
ec3ca39f004d34dc7d88d3d3b4fd92c8.jpg
© Фото Ігоря Філіпенка

ДОВІДКОВО:

Благодійний фонд «Допомагати просто!» – один з найбільших фондів України. 100% внесків меценатів йдуть на надання допомоги, оскільки адміністративні витрати благодійного фонду фінансує ПриватБанк. Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі. Лише на Кіровоградщині за останні три роки ця допомога склала більше 3 млн грн. Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.

Зpобити благодійний внесок можна на сайті благодійного фонду, в системі електpонних платежів Пpиват24 або в будь-якому банкоматі чи терміналі самообслуговування ПpиватБанку по всій кpаїні.

Нагадаємо, дитяча обласна лікарня отримала сучасне нейрохірургічне обладнання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар