Важливо

Кіровоградщина може стати партнером Уряду Швеції та Програми розвитку ООН

© dreamstime.com

Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Поглиблене партнерство задля сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в регіонах України.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ГО “Територія успіху”.

До участі зокрема запрошуються: місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування Кіровоградської області, заклади освіти, організації громадянського суспільства та бізнесу, які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку свого регіону.

Завдання конкурсу:

  • Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;
  • На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку:

  • стала мобільність;
  • підвищення енергоефективності;
  • ефективне управління відходами;
  • стимулювання місцевого економічного розвитку.

Методологія проведення конкурсу полягає у відборі на конкурентних засадах п’яти рішень, розроблених у багатосторонньому партнерстві, що відбуватиметься у три етапи:

  • Етап 1: конкурсний відбір проектних ідей на підставі заповненої онлайн-заявки та підтвердженого партнерства.
  • Етап 2: запрошення переможців першого етапу на міжрегіональний форум для ґрунтовної презентації запропонованої ідей та обговорення можливих шляхів її корегування відповідно до завдання Проекту.
  • Етап 3: аналіз доопрацьованих під час другого етапу проектних пропозицій та прийняття остаточного рішення щодо проектних пропозицій, які будуть підтримані.

П’ять найбільш цікавих та перспективних з  точки зору реплікації ініціатив, що спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві, будуть підтримані і впроваджені в рамках Проекту.

Оформлені у відповідності до вимог проектні ідеї можна подати, заповнивши заявку на участь в конкурсі за посиланням.

Крайній термін подання проектної ідеї: 30 травня 2019 року до 18:00 год.

Детальні умови та правила участі вказані у Запрошенні до участі у конкурсі.

Нагадаємо, Новоукраїнська ОТГ стала кандидатом світової ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.

Читайте також: ОТГ Кіровоградщини отримають майже 40 млн грн

Поширити:

Залишити коментар:

коментар