Медики Кіровоградщини вчилися толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних

У Кропивницькому стартувала серія одноденних тренінгів з формування толерантного ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ. Із запланованих 60 медичних працівників навчанням охоплено вже майже 40 осіб.

Про це Першій електронній газеті повідомили в Кіровоградському обласному відділенні ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.

Тренери – головний лікар Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру Галина Горенко та лікар-інфекціоніст Ірина Панченко – розповідають про причини виникнення таких явищ як стигматизація та дискримінація, постконтактну профілактику ВІЛ, шляхи передачі, норми законодавства у сфері охорони здоров’я та протидії ВІЛ/СНІД в Україні, права людей, які живуть з ВІЛ, медичних працівників, їх обов’язки надавати якісні медичні послуги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією.

«Тренінги направлені на підвищення потенціалу медичної спільноти щодо обізнаності у темі ВІЛ. Це забезпечить зменшення випадків дискримінації клієнтів та наблизить до зупинення епідемії ВІЛ», – пояснює виконавчий директор КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Костянтин Данильченко.

Нагадаємо, тренінги триватимуть протягом квітня в рамках проекту HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також: Кіровоградське відділення ЛЖВ планує обстежити 3000 людей до кінця року: проект «HealthLink» продовжується 

d0dd46ddffd8f02198bf66b7da605ed9.jpg
© ВБО “ВМ ЛЖВ”
17eeee03e781d2204028f57a032ff8b1.jpg
© ВБО “ВМ ЛЖВ”
Поширити:

Залишити коментар:

коментар