Важливо

У чергу в сервісний центр МВС у Кропивницькому можна зареєструватися онлайн

© pixabay.com

Зареєструватися онлайн в електронну чергу до сервісних центрів МВС в Кіровоградській області на будь-який зручний для клієнта час стало можливим завдяки Електронному кабінету водія.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі центру.

Електронний кабінет водія – онлайн-сервіс, який відкриває ряд можливостей перед власником транспортного засобу. Зокрема, завдяки новації можна дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Відвідувачі сервісних центрів МВС в Кіровоградській області можуть записатись онлайн в електронну чергу до територіального сервісного центру МВС у Кропивницькому, який знаходиться за адресою просп. Інженерів, 9/92.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, MobileID або BankID (у тому числі через ПриватБанк).

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, отримати консультацію в сервіс-центрі МВС тепер можна за допомогою “Автобота”.

Читайте також: Як на Кіровоградщині отримати індивідуальні номера на автівку

Поширити:

Залишити коментар:

коментар