Важливо

Оформити біометричний документ тепер можна за допомогою чат-бота

© uvecon.ua

Відтепер отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби можливо в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області.

Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

1847a61b4e6bc14e3c2507f6406517cf.jpg

Особливістю роботи чат-боту є те, що за бажанням у месенджері можна отримувати повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли документ прибуде до підрозділу для видачі.

Чат-бот – це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів міграційної служби.
Посилання на чат-боти розміщено на сторінці онлайн-сервісів на сайті ДМС (Viber, Telegram).

Нагадаємо, із жовтня 2018 року повідомити поліцію Кіровоградщини про злочин можна у Telegram-чаті “Безпечне місто”. А отримати консультацію в сервіс-центрі МВС можна за допомогою “Автобота”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар