Важливо

Відсьогодні тролейбуси №5 почали їздити за новою схемою

Фото Михайла Карпущенкова

У Кропивницькому тролейбуси з автономним ходом, які курсують за маршрутом №5, відсьогодні їздять за іншою схемою руху – вулицями Яновського та Садова в обох напрямках. Із моменту запуску цього маршруту, вони тимчасово їздили вулицею Соборна у напрямку руху із залізничного вокзалу до 101-го мікрорайону.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки міськради у Facebook.

Управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького повідомляє, що з 11 березня змінено схему руху тролейбусного маршруту № 5 «просп. Промисловий – Залізничний вокзал».

Тролейбуси від 101-го мікрорайону відтепер курсують за такою схемою:

  • просп. Промисловий, Університетський, вул. Євгена Тельнова, Яновського, Садова, Велика Пермська, Велика Перспективна, просп. Винниченка, вул. Вокзальна, пров. Училищний, вул. Ганни Дмитрян, вул. Поповича.
  • В зворотньому напрямку: вул. Поповича, Ганни Дмитрян, пров. Училищний, вул. Вокзальна, просп. Винниченка, вул. Велика Перспективна, Велика Пермська, Садова, Яновського, Героїв України, Волкова, просп. Університетський, Промисловий.

Ділянку шляху вулицями Яновського, Садова та Велика Пеpмська тролейбуси долатимуть на акумуляторному автономному ходу.

Нагадаємо, у Кропивницький придбали 5 тролейбусів із автономним ходом Дніпро Т-203. Це 12-метровий низькопідлоговий тролейбус, який виготовляється на заводі МАЗ в Білорусі. Із 2017 року комплектується (збирається) в Україні, на Південному машинобудівному заводі в місті Дніпро.

У Кропивницький ці транспортні засоби придбали на умовах фінансового лізингу у співпраці із ПриватБанком. Вартість одного тролейбуса – 7,5 млн грн. Кошти банку міська влада повинна виплатити протягом 3-х років. До моменту погашення усієї суми угоди, банк є власником цих тролейбусів, і передав їх КП “Електротранс” для експлуатації.

Придбали тролейбуси з автономним ходом у ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН”, яке уже має історію крупних торговельних операцій із КП “Електротранс”.

У 2017 році кропивницьке комунальне підприємство за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало у цієї фірми 20 нових великогабаритних автобусів МАЗ 103 486, а у березні 2018 року ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” виграло тендер і продало у Кропивницький ще 10 автобусів середньої пасажиромісткості.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар