Двоє “горе-аліментників” із Кіровоградщини позбулися водійських прав

Учора, 31 жовтня, через заборгованість зі сплати аліментів у двох керманичів патрульні тимчасово вилучили посвідчення водія. Примітно, що чоловіків зупинили за порушення ПДР: один неправильно обганяв, а інший – за кермом говорив по телефону.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку Патрульної поліції Кіровоградської області у Facebook.

Близько 10 ранку на автодорозі М-12 за порушення правил обгону патрульні зупинили автомобіль. При перевірці документів на право керування інспектори виявили, що відносно водія Державною виконавчою службою (ДВС) винесено постанову про встановлення тимчасового обмеження у праві керування транспортним засобом через наявність у нього заборгованості зі сплати аліментів.

425f84f1cf838656a1585495a6081e8b.jpg

Менше ніж через годину на вулиці Попова у Кропивницькому інспектори помітили водія, який користувався під час руху на авто телефоном, тримаючи його у руці. Як пізніше встановили патрульні, ним виявився ще один “горе-аліментник”.

В обох випадках на підставі постанов ДВС інспектори склали на водіїв протоколи за ч.3 ст.126 КУпАП та тимчасово вилучили у них посвідчення водія.

Зазначимо, що санкція ст.126 КУпАП за ч.3 (керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців.

Нагадаємо, кропивничанка хоче стягнути аліменти з чоловіка, який живе у США.

Читайте також: Чиновники, які мають борги з аліментів, можуть залишитись без роботи

a2c24d090f7645e99e0b5c5829025077.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар