У центрі Кропивницького оновили два електронні транспортні табло

© kr-rada.gov.ua

Учора, 6 лютого, у центрі Кропивницького відновили роботу два електронні транспортні табло. Їх повернули на зупинки громадського транспорту після оновлення програмного забезпечення.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Електронні вказівники часу прибуття транспорту знову повернули на свої місця – напроти скверу Центрального та біля готелю «Київ».

Як розповів директор комунального підприємства «Електротранс» Олександр Луценко, електронним пристроям оновили програмне забезпечення, та підключили їх до міського сервера.

“До цього інформаційні табло працювали від сервера міста Кам’янське, і ми повинні були щомісячно сплачувати за це кошти”, – пояснив Олександр Луценко. – “Тепер покажчики працюють від нашого серверу абсолютно безкоштовно”.

Усього в Кропивницькому сьогодні працюють 6 інформаційних табло: біля спортивної школи «Надія», на Ковалівці, біля кінотеатру «Зоряний», на площі Богдана Хмельницького, напроти скверу Центрального та біля готелю Київ.

b763668919939de84c0f661e3ec6436c.jpg
© kr-rada.gov.ua

Зазначимо, що, після оновлення, із табло також зникли написи “За ініціативою міського голови А. Райковича та секретаря міської ради А. Табалова”. Раніше електронний покажчик напроти скверу Центрального виглядав так:

“Розумне табло” на вул. Велика Перспективна / 10.03.2017

Нагадаємо, у Кропивницькому перші табло встановили у березні 2017 року. Після тестування їх придбали у ТОВ “Диспетчер сіті” з м. Кам’янське по 30 тис. грн кожне.

Згодом з’ясувалося, що у Кам’янському поліція підозрює службових осіб ТОВ «Диспетчер Сіті» у привласненні бюджетних коштів під час виконання робіт з монтажу систем відеоспостереження та серверного обладнання. Про це свідчить ухвала Заводського районного суду м. Кам’янське від 15 лютого.

У листопаді 2017 року третє подібне табло встановили на автобусній зупинці «Площа Богдана Хмельницького». Виробником цього електронного покажчика є харківське ТОВ НВП “Хартрон-експрес ЛТД”. А коштувало воно близько 40 тис. грн.

У листопаді 2018 року такі табло встановили ще на трьох зупинках громадського транспорту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар