Суспільне Кіровоградщини запускає новий сайт

© Pixabay

Відучора сайт Суспільного мовника Кіровоградщини відкритий для користувачів мережі. Раніше упродовж кількох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Суспільного Кіровоградщини.

На новому сайті Кіровоградської філії Суспільного є розділ із телепрограмою, інформація про проекти і ведучих, а також вкладка “Онлайн”, де можна дивитись програми телеканалу наживо.

Окремий розділ цифрової платформи виділено для новин регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки оновленого сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом філії або ж подати пропозицію про співпрацю із Суспільним мовленням.

“Безумовно, новий сайт – нова форма взаємодії з громадськістю. Маємо відтепер чітко сформовану візуально прив’язку до бренду Суспільного. Сайт зручний для користувачів, на мою думку. І це також суттєва його перевага”, – каже продюсерка Кіровоградської філії Суспільного Олена Кваша.

Читайте також: Нові студії для visual-радіо обладнали у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар