В Олександрію не пустили дві фури зі львівським сміттям

© Сучасна Олександрія у Facebook

Учора, 22 січня, на межі Черкаської та Кіровоградської областей працівники патрульно-постової служби затримали дві фури зі сміттям. За документами сміття везли зі Львова до Олександрії. Однак на підприємстві, яке опікується олександрійським сміттєзвалищем, заявили, що не мають договору із фірмою, яка везла ці відходи.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту Олександрійської міськради.

Водії вантажівок зі сміттям пред’явили товарно-транспортну накладну і договір, укладений з ТОВ «Екологія», яке орендує олександрійське міське сміттєзвалище.

На запит міського голови Олександрії С. Цапюка директор ТОВ «Екологія» надав інформацію, що відповідний договір підприємство не укладало.

Про інцидент повідомили міський відділ поліції. Муніципальну поліцію попереджено про необхідність контролю під’їзних до сміттєвалища доріг та недопущення ввезення сміття на територію Олександрії.

Нагадаємо, у березні 2017 року в Олександрію вже привозили львівське сміття. Сміттєзвалище утворилося за одну ніч. Серед мотлоху – чеки й документація львівських підприємств.

А у квітні 2017 року у Кропивницькому вивантажили близько 30 тонн львівського сміття, “замаскувавши” його під місцеве.

У Львові у 2016-2017 рр. була напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища. Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався по допомогу до інших регіонів країни, однак більшість з них не мають можливості приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів.

Було таке звернення і до міськради Кропивницького, але місто Лева отримало відмову.

Читайте також: Завадівське сміттєзвалище у Кропивницькому через декілька років може припинити приймати сміття
af0afb1a4154a93c6f15266e53bc8164.jpg
© Сучасна Олександрія у Facebook
096a592f690b1c57665e2a8010144823.jpg
© Сучасна Олександрія у Facebook 
Поширити:

Залишити коментар:

коментар