Важливо

Для більшості кропивничан на 15% підвищили тарифи на теплопостачання

© zhzh.info

Сьогодні, 22 січня, члени виконкому погодили рішення про підвищення вартості теплопостачання для абонентів підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» на 15%. Ця теплопостачальна організація опалює 2/3 абонентів Кропивницького.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

За інформацією очільника департаменту економіки міськради Андрія Паливоди, діючі тарифи не відшкодовують фактичної собівартості послуг, яке надає підприємство. Рівень відшкодування становить 85%. Через це ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» несе значні збитки – понад 50 млн грн за 2017 рік, близько 60 млн грн у 2018 році і вже близько 13 млн грн за цей опалювальний сезон.

Андрій Паливода повідомив, що у департаменті економіки перевірили розрахунки, яке подало підприємство.

Основними причинами підвищення тарифу на теплопостачання є зростання вартості основних складових – газу, паливно-мастильних матеріалів і електроенергії.

Більшість членів виконкому погодили нові тарифи для абонентів ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

Так, для абонентів з лічильниками вартість тепла становитиме 2129,08 грн/Гкал. А для абонентів без лічильників – 54,25 грн/м².

Із усіма розрахунками можна ознайомитися у додатках до проекту рішення за посиланням.

Нагадаємо, попередні тарифи для абонентів ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» встановили у вересні 2018 року. Для абонентів з лічильником тепло коштувало 1852,82 грн/Гкал , а без приладів обліку – 47,21 грн/м².

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» ще грудні 2018 року заявило про необхідність підвищення тарифів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар