Важливо

У Кропивницькому збільшили фінансування проектів Громадського бюджету

© Громадський бюджет | Facebook

У Кропивницькому ухвалили рішення щодо збільшення фінансування малих та великих проектів Громадського бюджету. Малі проекти тепер мають можливість отримати фінансування у межах до 250 тис. грн, а великі – до 1,5 млн грн.

Таке рішення ухвалили учора, 14 січня, під час засідання координаційної ради Громадського бюджету, інформує Перша електронна газета з посиланням на офіційний сайт міськради..

На засіданні координаційної ради розглянули низку важливих питань, серед яких: пропозиції змін до Положення про громадський бюджет, складу координаційної ради та затвердження проекту Положення про координаційну раду громадського бюджету.

Під час засідання члени координаційної ради розглянули декілька пропозицій щодо змін до Положення, серед яких було і питання збільшення фінансування малих проектів. Зважаючи на інфляцію, заступник голови координаційної ради Андрій Паливода наголосив на необхідності збільшити суму для реалізації малих проектів бюджету участі зі 150 тисяч до 250 тисяч гривень. Відповідно, і для великих проектів було запропоновано збільшити нижню межу суми до 250 тисяч, а верхню – до 1,5 млн гривень. За ці питання члени координаційної ради проголосували одноголосно.

© kr-rada.gov.ua

Під час обговорення було запропоновано виділити в окрему категорію “освітні проекти”, адже така практика існує в багатьох польських містах. Але члени координаційної ради вирішили обмежитися внесенням поправки, яка дозволяє подавати на конкурс проекти, спрямовані на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу та підтримки обдарованої молоді обласного центру.

Крім того, було запропоновано прописати у Положенні можливість співфінансування проектів, поданих на громадський бюджет. Але всі погодились із тим, що для цього необхідно прописати відповідний механізм. Таке доручення від координаційної ради отримало фінансове управління та департамент економіки міської ради.

Проголосували члени координаційної ради і за збільшення суми на реалізацію проектів громадського бюджету у 2020 році із 5 до 7 мільйонів гривень.

Серед інших пропозицій Координаційна рада затвердила: збільшення кількості днів для голосування із 12 до 14, створення міжпрофільної робочої групи з оцінки проектів, а для авторів проектів знизили кількість зібраних підписів для подачі проекту на конкурс із 25 до 15.

Які проекти перемогли у минулорічному Громадському бюджеті, читайте нижче.

У Кропивницькому визначили проекти-переможці “Громадського бюджету – 2019”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар