Важливо

У Кропивницькому визначили проекти-переможці “Громадського бюджету – 2019”

© сторінка Громадський бюджет (м.Кропивницький) у соцмережі Facebook

У Кропивницькому визначили переможців цьогорічного “Громадського бюджету”. За підсумками голосування право бутиреалізованими за кошти міського бюджету вибороли 2 великі проекти містян, 2 соціальні проекти та 14 маленьких. Проте, із 5 млн грн, які було передбачено для реалізації громадських проектів, після підрахунку кошторисів проектів-переможців у кожній категорії залишись вільні кошти. Тому список переможців ще може збільшитися.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Учора, 5 жовтня, у міській раді Кропивницького відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету де було затверджено рейтинг проектів бюджету участі на 2019 рік і визначено переможців у трьох категоріях: великі, малі та соціальні проекти.

© kr-rada.gov.ua

У рамках третього конкурсу «Громадський бюджет – 2019» у Кропивницькому до міської ради надійшло 64 проекти, але до участі в конкурсі були допущені 56, з яких: 6 великих, 46 малих та 4 соціальні.

У рамках конкурсу “Громадський бюджет” участь у голосуванні взяли 9284 особи, більша частина з яких проголосувала в режимі «он-лайн».

За результатами підрахунків голосів, у категорії “Великі проекти” переможцями стали проекти: «Інноваційна дитяча медицина» – перше місце (1603 голоси) та «Спортивне містечко «NEW LIFE» – друге місце (1242 голоси). У категорії «Соціальні проекти» перемогу здобули також два проекти: спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» (2089 голоси) та «Барвистий світ» (943 голоси). Серед малих проектів було визначено аж 14 переможців. З повним переліком проектів – переможців можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради Кропивницького.

Оскільки після підрахунку кошторисів проектів-переможців у кожній категорії залишись вільні кошти, члени координаційної ради запропонували авторам проектів, які посіли наступні місця після переможців, переглянути свої проектні пропозиції і, за можливості, пере обрахувати їх під ті кошти, що залишились.

У свою чергу, депутат міської ради Катерина Шамардіна запропонувала інший варіант вирішення питання. Її пропозиція полягала у тому, щоб міська рада погодила дофінансування кількох важливих для громади проектів. На думку депутата, у місті треба реалізувати всі подані на конкурс соціальні проекти, 3 великих і 17 маленьких. Для цього необхідно додатково виділити з міського бюджету ще 850 тисяч гривень. Члени координаційної ради одностайно підтримали дану пропозицію, але остаточне рішення за депутатським корпусом.

Також під час засідання представники виконавчих органів прозвітували про стан виконання проектів Громадського бюджету за 2018 рік.

Із повним переліком проектів «Громадського бюджету – 2019» можна ознайомитися за посиланням.

© kr-rada.gov.ua
© kr-rada.gov.ua
© kr-rada.gov.ua
Поширити:

Залишити коментар:

коментар