Важливо

Райкович вибачився перед сім’ями АТОвців за спробу відмінити безоплатне харчування дітей

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 14 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович вибачився перед сім’ями кропивницьких АТОвців за те, що їхніх дітей намагалися позбавити пільги на харчування у школах та дитсадках.

Про це очільник Кропивницького сказав під час традиційної понеділкової апаратної наради, інформує Перша електронна газета.

“Я прошу вибачення у батьків, що ми викликали у них хвилювання. Ми врегулюємо це питання. Думаю, депутати погодяться і ухвалять відповідне рішення.

Живемо і працюємо з поправкою на війну”, – заявив Андрій Райкович.

Міський голова звернувся до очільниці управління освіти Лариси Костенко із вимогою забезпечити безоплатне харчування дітей учасників АТО/ООС до кінця місяця, поки не ухвалене нове рішення щодо переліку пільгових категорій.

Нагадаємо, відповідно до рішень міськради та виконкому, у Кропивницькому діти діючих військових, які мають статус учасників бойових дій і брали участь в АТО, та демобілізованих АТОвців втратили право на безоплатне харчування своїх дітей у навчальних закладах. Пільгу залишили лише для дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО, а також для дітей померлих учасників антитерористичної операції. Чиновники пояснили свої дії нестачею коштів у бюджеті.

8 січня перед стінами кропивницького міськвиконкому мітингували учасники АТО/ООС, дружини військових та активісти. Декілька сотень містян вимагали від влади переглянути рішення, яким частину дітей АТОвців позбавили безоплатного харчування у закладах освіти. Мітингувальники зібрали підписи під зверненням до міського голови і передали його в канцелярію виконкому. Також обурені члени сімей військових мали розмову із начальницею управління освіти та виступили на засіданні виконавчого комітету міськради.

10 січня з’явилася інформація, що дітям учасників АТО/ООС повернуть пільгове харчування.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар