Порошенко придбав дві квартири родинам полонених кропивницьких спецпризначенців

Президент України Петро Порошенко придбав дві квартири у Кропивницькому. Глава держави подарував їх родинам полонених кропивницьких спецпризначенців Сергія Глондара та Олександра Корінькова.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Президента України, інформує Перша електронна газета.

Петро Порошенко подав до Єдиного держреєстру декларацій відомості про дві квартири, які 27 грудня, як фізична особа, придбав у Кропивницькому.

У розділі про суттєві зміни майнового стану з’явилися повідомлення про те, що Порошенко купив два помешкання, на що витратив 2 287 166 гривень.

Того ж дня Порошенко подарував ці квартири родинам двох військовослужбовців, Сергія Глондара та Олександра Корінькова.

У вересні цього року, перебуваючи у Кропивницькому, Президент відвідав 3-й окремий полк Сил спеціального призначення Збройних Сил України імені князя Святослава Хороброго. Герой України Олександр Трепак розповів йому про складні житлові умови родин двох полонених військовослужбовців, а Порошенко пообіцяв вирішити цю проблему.

Читайте також: Про таких героїв, як ви, треба знімати фільми, – Президент у 3-му полку спецпризначення

Для Глави держави пріоритетним залишається звільнення усіх без виключення українських військовополонених, а також заручників, які перебувають на території країни-агресора.


Нагадаємо, військовослужбовці 3-го полку спецпризначення старшина Сергій Глондар та молодший сержант Олександр Коріньков потрапили у полон 16 лютого 2015 року, під час виконання складного бойового завдання у районі Дебальцевого. Військові супроводжували колону, і їх загін потрапив у засідку, декілька військових загинуло, декілька були поранені, інших взяли у полон. Наразі обох кропивницьких спецпризначенців утримують в Макіївській колонії.

Усе про боротьбу рідних Сергія Глондара та Олександра Корінькова за їхнє визволення читайте за ПОСИЛАННЯМ.

Читайте також: У героя-спецпризначенця з Кропивницького народилася донька
Катерина Глондар та Юлія Корінькова з портретами полонених чоловіків
Поширити:

Залишити коментар:

коментар