Кропивницька лікарня швидкої медичної допомоги отримала новий апарат УЗД

У Кропивницькій міській лікарні швидкої допомоги презентували новий апарат ультразвукової діагностики, придбаний за кошти міського бюджету.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

За словами начальниці управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, цього року матеріальна база медичних закладів міста поповнилась двома сучасними апаратами ультразвукового дослідження. Перший був закуплений, відповідно до галузевої програми охорони здоров’я, для міської лікарні №2 імені Святої Анни. Другий апарат УЗД придбали для лікарні швидкої медичної допомоги.

“Медичний заклад має дуже велике навантаження, зокрема, і в плані досліджень, тому що це лікарня ургентної невідкладної допомоги, і працює вона в цілодобовому режимі, – наголосила Оксана Макарук. – Тут кожен пацієнт потребує проведення різноманітних ультразвукових досліджень. Тому, враховуючи нагальну потребу і звернення медичних працівників, міський голова Андрій Райкович дав доручення після коригування бюджету в кінці року віднайти кошти та придбати для лікарні швидкої допомоги сучасний апарат УЗД експертного класу”.

628b81d446cf4013bc2927bf08ff454a.jpg

Для закупівлі двох апаратів ультразвукової діагностики з міського бюджету виділили понад 4 мільйони гривень. Обладнання виготовлене у 2018 році та має кілька датчиків для різних видів досліджень.

Нагадаємо, в обласному кардіодиспансері запрацював новий мобільний ангіограф.

Читайте також: Гемодіалізний центр у Кропивницькому розширив перелік медичних процедур

0b9c2963145033341c7550f99998c545.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар