В обласному кардіодиспансері запрацював новий мобільний ангіограф

Апарат для рентгеноскопії мобільний Ziehm Vision RFD, який надає допомогу хворим на серцево-судинні захворювання, нещодавно придбали за кошти державного та обласного бюджетів на загальну суму 10,5 млн грн. Ангіограф встановили в реконструйованій катетеризаційній лабораторії обласного кардіодиспансеру.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

За словами головного лікаря обласного кардіодиспансеру Ганни Сухомлин, це вже другий такий апарат, який працює в кардіодиспансері. Перший стаціонарний ангіограф придбали у 2012 році. Він працює в ургентному режимі і дуже перевантажений. Новий мобільний ангіограф дасть можливість розвантажити стаціонарний і проводити діагностику та лікування серцево-судинних захворювань усім пацієнтам, які цього потребують.

25a5559d085cfaee5515a73563c63650.jpg

Читайте також: Головний лікар обласного кардіодиспансеру отримала Почесну грамоту Верховної Ради

Для апарату також придбали мобільний радіоскопічний операційний стіл вартістю 2 млн 106 тис. грн. У лабораторії, де розміщено ангіограф, зробили ремонт з дотриманням усіх необхідних вимог, зокрема, щодо радіологічного контролю. Усе оброблено спеціальним захисним розчином, щоб нейтралізувати вплив випромінювання, встановлено систему вентиляції, є резервне джерело енергії.

Нині апарат протестували і вже трьом пацієнтам зробили з його допомогою необхідні процедури.

Лікарі-кардіологи стверджують, що апарат якісний, виконує усі необхідні функції. Планується, що ангіограф працюватиме щоденно і цілодобово, щоб зробити процедури для ургентних пацієнтів доступними.

Читайте також: В обласному онкодиспансері через 2 тижні запрацює модернізований операційний блок

Поширити:

Залишити коментар:

коментар