Важливо

Частина депутатів проігнорувала обговорення бюджету Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 грудня, під час сесійного засідання міськради депутатам не вдалося розглянути питання про бюджет Кропивницького на 2019 рік. Для цього не набрали кворуму – після чергової перерви у залі зібралися лише 19 депутатів, із необхідних 22-х. Міський голова оголосив перерву у засіданні до завтрашнього ранку.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Депутати планували розглянути питання про міський бюджет на 2019 рік. Перед розглядом цього проекту рішення Андрій Райкович оголосив перерву. Але після паузи повернулися не всі – у сесійній залі зареєструвалися лише 19 депутатів, хоча для кворуму повинно бути не менше 22-х.

Міського голову намагалися переконати, що деякі депутати ще зайдуть до зали, проте він вирішив оголосити перерву до ранку 20 грудня.

На його думку, розглядати бюджет за участі 22-23 депутатів є недоцільним. Завтра депутати спробують розглянути це питання за максимальної кількості обранців.

Як видно із прямої трансляції, до зали не повернулися депутати “Опозиційного блоку”, “Батьківщини” і деякі зі “Свободи”, “РПЛ”, “Нашого краю” та “Самопомочі”.

Зазначимо, учора, 18 грудня, члени виконкому міськради Кропивницького не погодили проект міського бюджету на 2019 рік.

Нагадаємо, сьогодні депутати ухвалили рішення, унаслідок якого кропивничани, які записалися на виступ під час сесії, тепер зможуть донести свою інформацію у кінці засідання, а не на початку, як це було раніше.

0ab728d06059f74754c28f81dc4bf039.png
Скріншот із прямої трансляції
3e1a5649244938020c928834245d1749.png
Скріншот із прямої трансляції 
Поширити:

Залишити коментар:

коментар