Важливо

Відтепер кропивничани зможуть виступити перед депутатами тільки у кінці засідання

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивничани, які записалися на виступ перед депутатами міськради, відтепер зможуть донести свою інформацію у кінці сесійного засідання, а не на початку, як це було раніше. Сьогодні, 19 грудня, депутати міськради Кропивницького внесли відповідні зміни до регламенту ради. “За” рішення, проти якого виступала Громадська рада при виконкомі та громадські активісти, проголосували 25 депутатів.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Відповідно до попередньої діючої норми Регламенту міськради, громадяни мали право на виступ перед депутатами на початку сесійного засідання, перед розглядом основних питань. А сьогодні депутати ухвалили зміни до статті 44 регламенту “Особливості розгляду питання порядку денного «Різне»”. Тепер пункт 1 статті звучить так:

“1. Після розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання ради депутатам, особам, які записалися для виступу, відповідно до списку, оголошеного міським головою, надається право виступити у «Різному», яке полягає у висловленні ними своїх думок, пропозицій, оголошень, заяв, інформації, повідомлень та позицій щодо роботи сесії, депутатської діяльності, роботи виконавчих органів ради тощо.”

Проти такого рішення виступила Громадська рада при виконкомі міськради (ГР). Відповідне звернення ГР надіслала міському голові, а голова ГР озвучив цю позицію під час сесійного засідання.

Категорично проти цього рішення виступили також громадські активісти Кропивницького. У системі місцевих електронних петицій зареєстровано петицію проти переносу виступів громадян в “Різне” під час сесійного засідання.

Як показує практика сесійних засідань, вони можуть затягуватися до вечора. Відтак, на думку громадськості, записавшись на виступ перед депутатами відтепер громадяни не знатимуть точного часу виступу, а якщо таки дочекаються своєї черги, то виступатимуть перед пустою залою. Адже частина депутатів покидає залу під час тривалих засідань ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар