Важливо

Прес-конференція “Айкідо – шлях пізнання себе та світу” відбудеться в Кропивницькому

© aikido.dp.ua

8 грудня у приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету (просп. Університетський, 8) з 12.00 до 12.30 пройде прес-конференція на тему: «Айкідо – шлях пізнання себе та світу». Дана конференція проходитиме в рамках IV Міжнародного семінару з айкідо.

Про це Першій електронній газеті повідомили організатори заходу.

До заходу долучаються іноземні спікери: Нєбі Вурал Сенсей – засновник та технічний директор Євразійської Організації Айкідо, людина-легенда, один із найкращих учнів Нобуйоші Тамура Шихана (учня засновника айкідо) та Беглі Сариєв Сенсей – засновник та технічний директор Федерації Айкідо та Будо м. Кропивницького.

Прес-конференція проходитиме в межах IV Міжнародного семінару з айкідо, який організовується Федерацією Айкідо та Будо м. Кропивницького.

Цей семінар є частиною європейського турне Нєбі Вурал Сенсея. Він триватиме протягом 3-х днів (з 7 по 9 грудня) та включатиме 4-ри тренування. Цей захід є унікальною нагодою для поціновувачів бойових мистецтв повчитися під керівництвом досвідчених майстрів, чиї імена є легендами у світі даного бойового мистецтва.

Формат проведення семінару – відкрите тренування. Це дасть можливість усім бажаючим представникам преси, і не тільки, відчути атмосферу АйКі на татамі.

За додатковою інформацією звертатися до Алли Волошиної: +38 067 611 23 00

Або у повідомленнях FB: https://www.facebook.com/alla.voloshyna

aa65c3c28af80efaf9e0b95bed7ac930.png
fdbc126783b4436f2fc79ac559439268.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар