Що робити, якщо з автівки викрали номера

На території Кіровоградської області послугу перереєстрації і одержання нових номерів можна отримати у п’яти територіальних сервісних центрах МВС, які розташовані – у Кропивницькому, Олександрії, Бобринці, Малій Висці та Благовіщенському. Розповідаємо, що робити після втрати номерів і скільки це буде коштувати.

Інформує Перша електронна газета з посиланням на прес-службу регіонального сервісного центру МВС.

Із погіршенням погодних умов – дощі, снігопади, ожеледиця – збільшується кількість випадків втрати номерних знаків. Наголошуємо, що на авто без номерів (навіть, якщо втратили тільки один із них) їздити не можна.

Якщо ви загубили номерний знак чи у вас його викрали, працівники сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу.

“Для цього необхідно звернутися до сервісного центру надавши паспортом громадянина України, копію ідентифікаційного коду, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу та сам транспортний засіб, оскільки послуга перереєстрації передбачає огляд останнього фахівцем Експертної служби.

По завершенню процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію на автомобіль”, – розповідає фахівець регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області Сергій Воскобойник.

fed9d29771828c1af1fc8c0e33594889.png

Читайте також: Як не стати жертвою шахраїв під час купівлі автомобіля

Вартість послуги:

  • для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака) –525,47 грн;
  • для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва (із видачею номерного знака) —562,99 грн;
  • для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака)- 420,31 грн;
  • для мототранспорту, причепів іноземного виробництва (із видачею номерного знака)- 457,83 грн;
  • для мопедів (із видачею номерного знака) –302,63 грн.

У випадку втрати номерних знаків до матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати.

Зауважимо, що у випадку повернення (знахідки) втрачених номерних знаків після видачі нових, старі вважаються недійсними. Тому їх необхідно повернути до сервісних центрів МВС.

Отримати консультацію про порядок отримання послуги можна за телефоном (0522) 32 13 81 або на офіційній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 18 жовтня, у Кропивницькому презентували перший сервісний центр МВС нового зразка в Кіровоградській області.

be2efada611c3798b0226ea290b4bb45.png

Поширити:

Залишити коментар:

коментар