Важливо

Кропивницький приймає шосту Українську Академію інтегрованого розвитку міст

Сьогодні, 25 жовтня, у Кропивницькому стартувала дводенна практична конференція “Академія інтегрованого розвитку міст”. Це право Кропивницький виборов серед дев’яти інших міст України.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

У заході взяли участь міський голова Андрій Райкович, керівник проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” Матіас Брандт та керівник проектного бюро у Львові Оксана Олійник. До участі в роботі Всеукраїнської академії долучилися також 120 представників із 30 міст України.

Довіряючи Кропивницькому проведення Академії, організатори відзначили системні кроки міської влади в розвитку транспортної інфраструктури і прагнення зробити місто комфортним для людей.

92222baff7d9b59cd38861e70f8f55d6.jpg

Відкрив конференцію міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він наголосив, що головною метою заходу є посилення співпраці між містами, обмін досвідом і кращими практиками та обговорення подальших перспектив міського розвитку в Україні. Темою цьогорічної Академії обрано сталу мобільність та її роль у плануванні міського розвитку.

“Мені надзвичайно приємно вітати вас у нашому місті, і приємно, що ви виявили бажання долучитись до актуального і надзвичайно важливого проекту “Інтегрований розвиток міст”, – відзначив у вітальному слові Андрій Райкович. – Ми розбудовуємо сучасне місто, розвиваємо його інфраструктуру. Один із наших пріоритетів — новий сучасний екологічний габаритний громадський транспорт на нових чи капітально відремонтованих дорогах. Це питання залишиться наріжним каменем комунальної політики обласного центру. І саме цей стратегічний курс підтримує громада міста та депутатський корпус. Тому нам корисні будуть поради і консультації таких висококваліфікованих фахівців”.

fa7bf577a61d14b092feb5bac0aea437.jpg

У перший день конференції доповідачі з України, Німеччини та Швейцарії представлять основні засади сталої мобільності, її зв’язок із розвитком міста. Спікери поділяться досвідом успішних якісних змін, які стали можливими завдяки розробці планів сталої мобільності.

Після прес-конференції на учасників заходу очікує екскурсія Кропивницьким та робота у групах, яка передбачає проведення урбаністичного аналізу обраної території міста.

5d48da2d9f1c040106a4a99910beaa8c.jpg

6f96787986274fe0546eb6757de97228.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар