Представництво ЄС в Україні проведе низку тренінгів та семінарів у Кропивницькому

© EUROUA.com

8 – 10 жовтня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Кропивницький та Олександрію з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка тренінгів, презентацій та семінарів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від ГО “Інтерньюз Україна”, Координаторів інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні” Представництва ЄС.

Візит Представництва ЄС до Кіровоградської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

У рамках візиту представництва ЄС у Кропивницький відбудеться:

  • Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли? 8 жовтня, 12:30 – 14:30 Де? м. Кропивницький, Прес-клуб реформ (бізнес-центр «Єлисаветград», вул. Чикаленка, 1-А, 1-й пов.)
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.
Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка, та експертної команди Team Europe (Кропивницький).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation
подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2136229049964737/

  • Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли? 8 жовтня, 15:00 – 18:00 Де? м. Кропивницький, Прес-клуб реформ (бізнес-центр «Єлисаветград», вул. Чикаленка, 1-А, 1-й пов.)
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи в процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.
Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs–training
подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1955367601199098/

  • Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 10 жовтня, 12:00 – 13:30 Де? м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені В. Винниченка
(вул. Шевченка, 1).
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

  • Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли? 10 жовтня, 15:00 – 18:00. Де? м. Кропивницький, Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Велика Перспективна, 15/7), 1-й поверх.
Основні теми заходу:

– Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;

– Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;

– Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном;

– Консультаційна підтримка та допомога у роботі з міжнародними ринками Центру підтримки бізнесу у м. Кропивницький;

– Можливості та виклики програми «Горизонт 2020» для суб’єктів господарської діяльності;

– Бізнес-партнерство з європейськими компаніями: юридичний аспект; – Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС.

Серед головних спікерів заходу: Микола Чайка, експерт Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) / Тетяна Котенко, керівник НКП «Горизонт 2020» за напрямом «Малі та середні підприємства» / Ігор Філіпов, віце-президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати / Максим Полішкевич, керуючий партнер юридичної фірми «Результат».
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz–seminar

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1034728363397854/.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар