Важливо

У селі на Кіровоградщині відкриють філію Українського аграрного ліцею

Завтра, 15 вересня, на базі школи №1 у селі Тишківка Кіровоградської області відбудеться офіційне відкриття філії Українського аграрного ліцею.

Про це Першій електронній газеті повідомили представники навчального закладу.

«Відкриття ліцейного класу у сільській місцевості – це великий крок вперед у розвитку освіти. Здебільшого ліцеї відкривають у містах, обласних центрах, столиці. А в селі, звичайно, є багато проблем. Це і неукомплектованість шкіл через погану демографічну ситуацію, і недостатня кількість молодих спеціалістів, які йдуть викладати в школу, і відсутність віри в те, що в селі можна щось покращити. Тишківка в цьому плані є унікальним прикладом, тому що вони розпочали зміни у своїй громаді з найважливішого, з того, що формує майбутнє громади – своїх дітей. Які по закінченню ліцею матимуть значно більше шансів на успіх у житті, зможуть себе реалізувати і сприяти розвитку рідного краю» – каже Ігор Миклащук, голова Асоціації ОТГ «Інститут кооперації і місцевого самоврядування» (ІКОМІС).

Ініціаторами відкриття філії стали керівництво ОТГ та сільгоспвиробники – Ігор Неофіта та Сергій Саусь.

Викладати у ліцейному класі будуть вчителі тишківських шкіл. У серпні методологічний центр СвітОсвіт провів для них двотижневий семінар-практикум. В подальшому викладачі Українського аграрного ліцею будуть надавати методичну та організаційну підтримку Тишківської філії.

В оновлених класах зможуть навчатися як ліцеїсти, так і діти загальноосвітньої школи.

b65467b9142f7eaba931eeb5aed60802.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар